Masz konto? Rejestracja

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Zostanę]Administratorem/Technikiem/Koordynatorem TS3

NeQueR

[Obrazek: dapMnRC.gif]

Witam,

Nazywam się Rafał. Mam 15 lat, chodzę do gimnazjum w Krakowie oraz interesuję się sportem,
grafiką no i oczywiście koordynowaniem serwerów TeamSpeak3.

Serwerami TS3 zajmuję się już od dłuższego czasu, znam podstawowe oraz te bardziej zaawansowane jego funkcje;
Jestem w stanie bez problemu udzielić wszelakich informacji użytkownikowi w potrzebie;
Potrafię zająć się sprawami ogólnotechnicznymi, permissiami, kanałami etc.

[Obrazek: BsifHPN.gif]

Tak jak już wspomniałem wcześniej, oferuję pełen profesjonalizm oraz bezproblemowe koordynowanie serwerów TeamSpeak3.
Oferuję również pełne wsparcie techniczne dla owych serwerów ale głównie administracyjne, jestem gotowy podjąć funkcje administracyjne.
Bez problemu pomogę tym dopiero rozwijającym, oraz już w pełni zorganizowanym serwom TS3.

[Obrazek: 9mN0R9p.gif]

Jeżeli chcesz sie ze mną skontaktować dodaj mnie koniecznie na :

GG : 60460070

Pozdrawiam !

[OrbiT]^^Snooki

Jestem na TAK Shy
[Obrazek: 1zps975.jpg]

Alien7007

Jestem na TAK

NeQueR

@Alien7007
@[OrbiT]^^Snooki

Dzięki za pozytywne "oceny", aczkolwiek nie jest to podanie tylko w pewnym sensie portfolio Big Grin
Główny kontent tego tematu polega na tym, aby jeżeli ktoś potrzebuje pomocy zgłosił się do mnie.

Tak czy inaczej, dzięki za pozytywy.

MALY

[Obrazek: rAyzvNp.png]
Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją raportuj ten post, a Moderator rozpatrzy go ponownie

Nerwy Stres.

Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją raportuj ten post, a Moderator rozpatrzy go ponownie
[Obrazek: Jf8yJ6X.png]
Witaj , jesli potrzebujesz  z serwerem pomocy i nie nalezysz dla naszej sieci , to pomoge za drobna oplata.

Kodii ^^

Nerwy Stres.

(26-11-2017, 12:27)Kodii ^^ napisał(a):
Nie musisz po kimś zamykać temat, jeśli ten temat już jest zamknięty.
[Obrazek: Jf8yJ6X.png]
Witaj , jesli potrzebujesz  z serwerem pomocy i nie nalezysz dla naszej sieci , to pomoge za drobna oplata.
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

LakeStrike.pl powstało w 2015r. To potężnie rozwijająca się sieć serwerów cs, która została stworzona przez graczy, dla graczy. Posiadamy wyjątkowe serwery, na których administracja dokłada codziennie wiele starań, aby wszystko działało bez przeszkód. Wszystkich serdecznie zapraszamy na nasze serwery CS 1.6. Pozdrawiamy, ekipa LakeStrike.pl.

Linki

Menu