Masz konto? Rejestracja

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie ładnie napisane

Xito

Od przyszłego moderatora wymagamy: 

- utrzymywanie porządku i kultury na forum, No problem
- porządkowanie spamu, Luzik
- pomoc użytkownikom forum w razie problemu. Ma się rozumieć

Wymagania ogólne: 

- min. wiek to 16 lat, -
- składając podanie należy posiadać min. 30 sensownych postów na forum, +
- konto użytkownika składającego podanie o moderatora musi być zarejestrowane min. 7 dni od daty złożenia podania, +
- umiejętność współpracy i pracy w zespole, cierpliwość oraz systematyczność, +
- wymagamy kultury osobistej i wypowiadania się poprawną polszczyzną, +
- przyszły moderator nie może posiadać na swoim koncie ostrzeżeń, +
- należy posiadać dobrą opinię wśród użytkowników. Raczej tak +

Wzór: 

Imię: Kamil
Czy kiedyś byłeś już na takim stanowisku?: Nie, nie miałem okazji sprawdzić się na takim stanowisku, ale myślę, że nie jest ono specjalnie trudne
Ile czasu możesz dziennie poświęcić dla forum?: Dziennie 4h, a w weekendy do 6h
Dlaczego Ty chcesz zostać moderatorem?: Jestem przede wszystkim uczciwy, mam duże poczucie humoru (lubię sobie czasem żarta walnąć), każdego traktuję równo, nikogo nie wywyższam. Łatwo nawiązuję się ze mną kontakt no i nie wchodzę w żadne konflikty.
Czy grasz na naszych serwerach?: Tak, na DD2, CM, czasami JB
Kilka zdań o sobie: Ten kto zna to zna, a jak ktoś nie zna to zapraszam do czytania Shy
A więc, mam na imię Kamil, pochodzę z małej miejscowości koło Olsztyna oraz mam 14 lat. Moje zainteresowania życiowe to przede wszystkim sport. Czyli jakaś piłka nożna, siatkówka, czy tenis stołowy no i oczywiście dziewczyny. W wolnym czasie poza wszystkim siedzę własnie na tej wspaniałej sieci LakeStrike Shy
[Obrazek: pyWY5Ek.jpg]

masa

Jestem na nie :
-mamy dosyć moderatorów

Mary Jane

Jestem na NIE.
Powody UP.
Od siebie dodam że:
-Nie potrzebujemy narazie moderatorów bo nie ma za dużo pracy,
-twój staż na forum jest bardzo krótki więc myślę że najlepiej by było gdybyś złożył podanie np. za tydzień, wtedy My i Gracze będziemy mogli poznać cię trochę lepiej i nie będzie żadnych wątpliwości czy nadajesz się na to stanowisko.
[Obrazek: 33utmix.jpg]

Caesar

(12-10-2017, 16:57)Xito napisał(a): Dlaczego Ty chcesz zostać moderatorem?: Jestem przede wszystkim uczciwy, mam duże poczucie humoru (lubię sobie czasem żarta walnąć), każdego traktuję równo, nikogo nie wywyższam. Łatwo nawiązuję się ze mną kontakt no i nie wchodzę w żadne konflikty.

Miałeś napisać "Dlaczego ty chcesz być moderatorem?" a nie wypisujesz swoje zalety. To jest dla mnie brak czytania ze zrozumieniem ale to już tylko tak na marginesie.

Co do podania:

- Wiek,
- Staż,
-/+ Aktywność,
- Doświadczenie,

Złóż podanie wkrótce gdy spełnisz wymagania aktualnie jestem na Nie.
[Obrazek: cdfzLO5.png]

cLouxXx

Na nie up
Sorka ale jesteś za krótko i na forum się nic zbytnio nie dzieje
 [Obrazek: NN5OdAE.gif]           

Nerwy Stres.

[Obrazek: odrzucony.png]
Witaj.
Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

Zapraszamy do ponownego napisania Podania za tydzień , jeśli podanie pojawi się wcześniej niż tydzień otrzymasz warna , zapraszamy do przeczytania "Regulaminu" !
Pozdrawiamy,

Administracja LakeStrike.PL
[Obrazek: Jf8yJ6X.png]
Witaj , jesli potrzebujesz  z serwerem pomocy i nie nalezysz dla naszej sieci , to pomoge za drobna oplata.
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Menu