Masz konto? Rejestracja

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opcje VIPów

KLF

Z racji, ze temat propozycji dla VIPów zamknięty to może wypowiem się jako gracz co do tych podskoków. 

ok... ja rozumiem, że VIPy muszą mieć jakies gratyfikacje, ze względu na wykupienie vipa. Dodatkowy granat, darmowe bronie, kevlar wszystko rozumiem, ale po cholerę ten podskok? 

Terro ledwo wyjdzie z respa a już CTki nawalają z galerii, jak się strzela to dwa razy podskakują i zabawa dzieje się w powietrzu.... totalny bez sensu zniechęcający innych graczy do grania. Wydaje mi się, że działa to na niekorzyść całego serwera. 
Jak ludzie nie chcą z takimi grać to będzie pusto -> jak będzie pusto to nikomu nie będzie kupować VIP'a bo po co na pusty serwer....

Darmowe bronie rozumiem, ale modyfikowania fizyki gry.... moim zdaniem bez sensu

Pozdrawiam

AviX.

Jak najbardziej jestem za usunięciem tego podskoku.
Nie raz Wkur***o mnie to jak typ skacze jak kangur, i nie możesz go trafić.
Lepsza, swobodniejsza gra jest bez owego dodatku, keval, bronie itp. niech zostaną,
ale tamto totalne dno.

Nerwy Stres.

Zmieniłem opcje VIP'a
[Obrazek: Jf8yJ6X.png]
Witaj , jesli potrzebujesz  z serwerem pomocy i nie nalezysz dla naszej sieci , to pomoge za drobna oplata.

KLF

w imieniu grających nievipowców dziękuję Shy

DeraviS

No nie lubiłem to xd nie no tak serio to było jak na codmodzie teraz tylko skill będzie ;D
[Obrazek: HDMac0I.jpg]

KamczU

Ja też tak za tym nie przepadałem Undecided

Dula

[Obrazek: rAyzvNp.png]
Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją raportuj ten post, a Moderator rozpatrzy go ponownie
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

LakeStrike.pl powstało w 2015r. To potężnie rozwijająca się sieć serwerów cs, która została stworzona przez graczy, dla graczy. Posiadamy wyjątkowe serwery, na których administracja dokłada codziennie wiele starań, aby wszystko działało bez przeszkód. Wszystkich serdecznie zapraszamy na nasze serwery CS 1.6. Pozdrawiamy, ekipa LakeStrike.pl.

Linki

Menu