Jump to content

Zostań donatorem

Wyróżnij się na forum i wspomóż sieć!

Głosuj na nasze serwery

Pomóż nam stać się lepszym

ehJaY #

Użytkownik

ehJaY # last won the day on May 16

ehJaY # had the most liked content!

Community Reputation

12 Good

About ehJaY #

 • Entries from Chatbox 0

Personal Information

 • Imię
  Dawid
 • Wiek
  22
 • Miejscowość
  Kraków
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

180 profile views
 1. Moim zdaniem zbędne i obciążające serwer, ktoś chce skiny ? Niech gra w CS:GO to jest zwykła 1.6-stka..
 2. Wymagania spełniasz, widzę Cie czasami na serwerze, ale nie miałem okazji nigdy z Tobą zamienić nawet zdania. Dziś zdarzyło się nam pisać na serwerze i miałeś jakby do mnie pretensje, że serwer jest ODD2 xd Jestem tylko adminem i nie mam na to wpływu, ale popieram to, że serwer jest ODD2 bo sam napisałem temat odnośnie zmiany. Na chwilę obecną nie.
 3. Jak był serwer 3 maps na mapach inferno/mirage grało mało osób, był temat zmiany na ODD2 i tak na razie niech pozostanie. Jeżeli to nie wypali, administracja będzie poruszała nowe tematy typu dodania innych map oraz głosowania na koniec mapy. Tak jak napisał @ 666Apostol mapa DD2 jest najbardziej lubianą i najchętniej graną. Ps. Nigdy nie będzie tak, żeby każdy był zadowolony.
 4. Wiek niby jest, jakieś doświadczenie, ale trochę krótko z nami jesteś. Brak składki(7zl sms lub 5zł przelew to nie jest wiele jak na miesiąc). Na nie
 5. Często widuje Cie na serwerze, masz doświadczenie, jesteś ogarnięty. Masz moje Tak
 6. Sory za drugi post w swoim temacie, nie pamiętam czy można, czy nie, ale nie odniosłem się do BF2, tak jak @ Jason Voorhees napisałeś BF2 zostawić, ONLY DD2 + BF2 (BF2 na takim serwerze jest większą motywacją, zachęceniem do gry i sensem gry, by zdobywać odznaki)
 7. Witam Poruszam kolejny raz temat dotyczący pozostawienia 3Maps czy jednak zrobienia ONLY DD2. Dzisiejsza sytuacja pokazała, że powinno być ONLY DD2 zdecydowani. 1.Przedstawię: Mapa de_dust2 - na serwerze ok. 12-14os. miła atmosfera, gra zespołowa, możliwość gry na 2 BS'y. Upłynęło 20min. mapa zmienia się na de_mirage, na samym początku było już 10 osób i co chwile wychodziły kolejne osoby do momentu jak zostało 4vs4(ciągłe kłótnie, sprzeczki, wyzywanie). Postanowiłem zrobić głosowanie zmiana na de_dust2, 6-graczy na Tak / 1 bądź 2 graczy na Nie, wynik pozytywny więc zmieniłem. Ponownie mapa de_dust2(po zmianie), 4vs4 i w momencie zrobiło się 5vs5/6vs6. Myślę, że jest to ten moment, kiedy trzeba zrobić zmianę na ONLY DD2 i cieszyć się z większej ilości graczy. 2. To już uwaga do Administracji/opiekuna bądź właściciela serwera. Natomiast, gdy admin chce wyrzucić gracza nie ma możliwości podania powodu(jedynie przez konsole jest możliwość komendą). Kolejna rzecz to banowanie graczy, rozpiska jest podstawowa z podstawowymi powodami oraz możliwością banowania tylko i wyłącznie na zawsze. Przydałoby się zrobić menu na podstawie: wchodzimy w zbanuj gracza-wybieramy gracza-podajemy powód-wpisujemy czas bana(5min/10min/30min/1h/4h/dzień/tydzień/na zawsze), tak samo z wyrzucaniem-wybieramy gracza-podajemy powód. To Tyle na ten czas moich uwag, proszę o wypowiedzi innych graczy i adminów serwera. Pozdrawiam PS. sory za błędy
 8. Myślę, że można dać szanse. Adminów jest mało, więc pomoc się przyda. Spełnia wymagania, ma już obecnie admina na JB więc bez problemu sobie poradzi. Na tak.
 9. Zdecydowanie PB zepsuje ten serwer moim zdaniem. Ja byłbym za zmianą inferno lub mirage na de_nuke(ta mapa jest darzona dużą sympatią). Jeżeli to nic nie da, trzeba zrobić Only DD2. PS. Widziałem, że chcecie wprowadzić Svip (fajna sprawa na JB, PB itp..), ale nie na DD2/Inferno/Mirage. W dodatku, że ma on posiadać podwójny skok, który będzie drażnił innych graczy. Już dodatnie HP drażni wiele osób, bo ktoś ustrzeli dwie osoby i ma już 110HP, grając AWP często ubija się 109HP i graczowi pozostaje 1HP, którego kto inny zabije, bądź on zabije nas.
 10. Nick:ehJaY # Imię:Dawid Wiek:22 Byłeś już wcześniej adminem(Tak/Nie):Tak (miałem swoje serwery) Link do steam:- Czy zapoznałeś się z regulaminem serwera?(Tak/Nie):Tak Czy posiadasz mikrofon(Tak/Nie):Tak Dlaczego chcesz zostać adminem? Żeby ogarnąć to co czasami się dzieje późnymi godzinami, a adminów brak. Gram może krótko, ale mam doświadczenie na takich stanowiskach jak admin serwera. Czy będziesz odprowadzać składki na rzecz forum 7.38 miesięcznie:Tak (przelew) PS. Przepraszam za brak 10-ciu postów, nadrobię jak najszybciej, oraz może brakować mi godzin, które również nadrobię. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...