Jump to content

Zostań donatorem

Wyróżnij się na forum i wspomóż sieć!

Zostań Promotorem

Wypromuj naszą sieć i zostań naszym partnerem!

Reaktywacja Szablonu

Dziękujemy ARISovsky za stworzenie projektu i PawelCode za wdrożenie. Zapraszamy do oceny oraz do zgłaszania wszelkich błędów lub propozycji.

Zgłoś błąd

Rekrutacja

Rekrutacja na poszczególne grupy trwa!

Zobacz temat

Oddaj głos na nasze serwery

Zapraszamy do głosowania na nasze serwery Lakestrike!

Zagłosuj!

Partnerzy

download counter strike 1.6 setup
CodeCode

noclips_name

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About noclips_name

Personal Information

 • Miejscowość
  Bydgoszcz
 • Płeć
  Mężczyzna

Kontakt

 • Steam
  https://steamcommunity.com/profiles/76561199040097769

Recent Profile Visitors

152 profile views
 1. Twój nick z gry:Noclips_NameNick osoby podejrzanej: izak000SteamID podejrzanego: VALVE_1:0:1754900871Serwer: bf2+dd2Link do dema: https://www10.zippyshare.com/v/iGcJGIop/file.html Pod koniec demka widać jak chciał rzucić granata na galę a skierowal mu sie odrazu celownik na przeciwnika na podescie przy a Pozdrawiam.
 2. Twój nick z gry: Noclips NameNick osoby podejrzanej: eloelo320suko!!!!!!SteamID podejrzanego: VALVE_1:0:1704313358Serwer: dd2+bf2Link do dema: https://www79.zippyshare.com/v/erwJIWM7/file.html Demko nie jest długie trwa kilka sekund i widac fragment sytuacji z aimem. Pozdrawiam.
 3. Twój nick z gry: Noclips_NameNick osoby podejrzanej:Reprezentatnt OpolaSteamID podejrzanego:VALVE_1:0:170732558Serwer:BF2+DD2Link do dema:https://www20.zippyshare.com/v/1WcqlalU/file.html Widać że cheater ma aimbota,i wh patrząc na moment z minuty 2:35 gracz strzela w ściane za ktorą kampi gracz w anarchii za skrzynia w minucie 3:30 widać ze wróg zabija cheatera. w niektórych momentach widać jak idealnie namieża celownik za głową.
 4. Twój nick z gry:Noclips_NameNick osoby podejrzanej:OOOOOOOOOOOOOOOSteamID podejrzanego:nie wiemSerwer:BF2+D22Link do dema: https://www100.zippyshare.com/v/EGcf0Crj/file.html Na demko widać ze czasem sie zatrzymuje na starcie rundy, i raz strzela normalnie raz wlącza cheaty (aimbot i wh najprawdopodobniej) i ma auto bh lub skrypty na koncu demko widac akcje ze zabil tylko glowami i widac ze dziwnie celownik jemu skacze

Kilka słów o nas

Lakestrike powstało w 2014 roku i cieszy się ogromną popularnością. Jesteśmy tu dla was abyście czerpali radość i satysfakcję z grania na naszych serwerach.

Dołącz do naszej społeczności

Facebook Grupa Steam
×
×
 • Create New...