Jump to content

Zostań donatorem

Wyróżnij się na forum i wspomóż sieć!

Zostań Promotorem

Wypromuj naszą sieć i zostań naszym partnerem!

Reaktywacja Szablonu

Dziękujemy ARISovsky za stworzenie projektu i PawelCode za wdrożenie. Zapraszamy do oceny oraz do zgłaszania wszelkich błędów lub propozycji.

Zgłoś błąd

Rekrutacja

Rekrutacja na poszczególne grupy trwa!

Zobacz temat

Oddaj głos na nasze serwery

Zapraszamy do głosowania na nasze serwery Lakestrike!

Zagłosuj!

Partnerzy

download counter strike 1.6 setup
CodeCode
Technik

makv7

Technik Forum
 • Content Count

  402
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  35

makv7 last won the day on May 2 2021

makv7 had the most liked content!

Community Reputation

239 Boski

About makv7

 • Rank
  Record Breaker, History Maker

Personal Information

 • Imię
  Kamil
 • Wiek
  22
 • Miejscowość
  NL
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Grafika, IPS

Kontakt

 • Steam
  https://steamcommunity.com/profiles/76561199083123628/
 • Fanpage
  Lakestrike.pl
 • Gadu-Gadu
  49972592

Recent Profile Visitors

3,114 profile views
 1. Dla mnie sztosik prace. Widać tutaj w tych pracach staranność, odpowiednia kolorystyka, dobrane czcionki itp. 6 lat starań nie poszły na marne, widać to po profesjonalnym wykonaniu prac. 10.10 ocenka ❤️.
 2. 05.05.2021 - Aktualizacja forum Dodano odświeżone bannery serwerów. Zaktualizowano wtyczki pod wersję IPS 4.5 Drobne poprawi w szablonie.
 3. 01.05.2021 - Reaktywacja Szablonu Dodano nowy szablon Lakestrike. Niektóre potrzebne rzeczy zostaną w międzyczasie przeniesione z starego szablonu. Aktualizacja wersji IPS do najnowszej. Kontakt z administracją - dodano nowy i bardziej rzetelny. W międzyczasie zostanie dodany z zakładką dla Techników. Aktualizacja wszelkich innych wtyczek do najnowszej wersji. Wszelkie błędy, niedoskonałości zgłaszać w odpowiednim dziale.
 4. Jak się podoba łapeczka, subik i miły komentarz 😄.
 5. Za tydzień w niedziele ale się na bombie XD
 6. 1. Najlepszy Administrator miesiąca: @ hantaro 2. Najlepszy Moderator miesiąca: @ lex 3. Największy spamer na forum miesiąca: @ DanielEZ 4. Najbardziej lubiana osoba na forum: @ Jason Voorhees 5. Największy no-life na forum miesiąca: @ Jason Voorhees 6. Najlepszy admin CS:GO miesiąca: @ Hail 7. Najlepszy admin CS 1.6 miesiąca: -8. Najładniejsza dziewczyna na forum: @ `PIASEK 9. Największy cheater: @ hantaro 10. Najsurowszy admin: -11. Najlepszy Opiekun Serwera: @ LoMoKeR 12. Najbardziej pomocna osoba na forum: @ Lanolis 13. Największy mistrz ciętej riposty: @ KING WUJAS 14. Najle
 7. Witajcie moi drodzy 😄. Maj zapasem tuż tuż a dawno nie było konkursu na Miss & Misster na Lakestrike. Z tego powodu, że Maj już niebawem to rozpoczynamy drugi konkursik na Panią Miss oraz Pana Misster Maja 2021. Przypomnę tylko w tamtym roku parą Miss & Misster 2020 [Czerwiec] zostali @ `PIASEK oraz @ Makv7 ❤️. W tym temacie kandydatki oraz kandydaci na Miss & Misster mogą tutaj zgłaszać swoją kandydaturę. Aby wziąć udział należy: > posiadać konto na forum < > na zdjęciu ma być widoczna osoba biorąca udział < > wr
 8. Wypełniasz swoje zadanie jako redaktor, posiadasz doświadczenie, aktywność także. Nic dodać nic ująć za dobre zdanie vipek myślę na mirku mile widziany 😄. Oczywiście żartuje. Jestem na tak.
 9. [P] Skąd pomysł na nick Piasek? [P] Jak znalazłaś się na sieci Lakestrike? [P] Jak poznałaś pana Lomokera? [P] Jak myślisz miłość to chwilowe zauroczenie czy jednak na całe życie? [P] Co sądzisz o Administracji Lakestrike? [P] Kiedy jakieś piwko z Dawidkiem? 😄
 10. Dejwidek ❤️. Dobra mordeczka, dobrze gra w CS'ka. Uwielbiam go 😄.

Kilka słów o nas

Lakestrike powstało w 2014 roku i cieszy się ogromną popularnością. Jesteśmy tu dla was abyście czerpali radość i satysfakcję z grania na naszych serwerach.

Dołącz do naszej społeczności

Facebook Grupa Steam
×
×
 • Create New...