Jump to content

Zostań donatorem

Wyróżnij się na forum i wspomóż sieć!

Zostań Promotorem

Wypromuj naszą sieć i zostań naszym partnerem!

Reaktywacja Szablonu

Dziękujemy ARISovsky za stworzenie projektu i PawelCode za wdrożenie. Zapraszamy do oceny oraz do zgłaszania wszelkich błędów lub propozycji.

Zgłoś błąd

Rekrutacja

Rekrutacja na poszczególne grupy trwa!

Zobacz temat

Oddaj głos na nasze serwery

Zapraszamy do głosowania na nasze serwery Lakestrike!

Zagłosuj!

Partnerzy

download counter strike 1.6 setup
CodeCode

Dzik z podwórka

Użytkownik
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

32 Excellent

1 Follower

About Dzik z podwórka

Personal Information

 • Imię
  Tobiasz
 • Wiek
  16
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  rzeźnia koni w Poznaniu

Recent Profile Visitors

463 profile views
 1. jestem na tak +aktywność +zawsze Cię pełno do pisania postów etc. +wiek
 2. 1. Akcja od 40sek, w szczególności proszę zwrócić uwagę na strzał w 1.04min. 2. Skąd @ Helik wiedział, że gracz CT jest centrycznie niżej za nim (1.42). 3. (2.16min) @ Helik zaczął strzelać w skrzynkę na a i dziwnym zbiegiem okoliczności w ułamku sekundy zza tej skrzyni ukazał się przeciwnik. 4. Sytuacja którą podał już w 1 odwołaniu @ hantaro . Gracza nadbiegającego z CT owszem, było słychać, ale jak wytłumaczyć strzał i kill przez ścianę (3.05min.) Moim zdaniem gracz nie należy do tych, którzy czerpią frajdę z czystej, dobrej gry. Jednak jego gra jest specyficzna i
 3. oszczędnością i pracą ludzie się bogacą, szybkiego powrotu
 4. tak z dzikiem oczywiście z podwórka
 5. Witam w dzisiejszym poradniku wyjaśnię wam, jak poprawnie skosić trawę w waszym ogrodze. Więc zacznijmy od tego, że będziecie musieli w waszych mieszkaniach poszukac nożyczek (czym mniejsze tym lepsze bo dokładniej trawa zostanie skoszona). Następnie wybieracie się do ogrodu i dokładnie przycinacie trawę. Gdy już to zrobicie należy udać się do rodziców o wynagrodzenie finansowe za wykonaną pracę. Gdy dostaniecie od rodziców 20, 50zl to idziecie do sklepu, kupujecie paseofcarde (tylko pamiętajcie paseofcardy - nie cheesterfieldy czy lmy) i kod który na nim się znajdzie wysyłacie do @ Kuba . To
 6. Magda Gessler wraca na dzielnie, super poradnik ide gotować <3
 7. Witam, wbrew pozorom nie trzeba bardzo się starać aby zostać głową naszego przepięknego kraju. Wystarczy tylko włączyć w telefonie aparat fotograficzny, zdjąć majty, zrobić kilka fotek swej pięknej urody (filmiki mile widziane), oraz wszystko to wysłać w wiadomości prywatnej do @ Jason Voorhees . Następnie Szefunio wybierze sobie osobę która przesłała najlepsze zdjęcia i ta zaś osóbka zostanie prezydentem, To wszystko w tym poradniku, powodzenia wszystkim w zostaniu prezydentem kraju.
 8. Bardzo super poradnik, stosując się do niego napewno nigdy więcej nie będę już głodował, a @ Jason Voorhees przestawi sie z chipsów na kotlety.

Kilka słów o nas

Lakestrike powstało w 2014 roku i cieszy się ogromną popularnością. Jesteśmy tu dla was abyście czerpali radość i satysfakcję z grania na naszych serwerach.

Dołącz do naszej społeczności

Facebook Grupa Steam
×
×
 • Create New...