Jump to content

Zostań donatorem

Wyróżnij się na forum i wspomóż sieć!

Głosuj na nasze serwery

Pomóż nam stać się lepszym

Dzik z podwórka

Użytkownik

Community Reputation

32 Excellent

1 Follower

About Dzik z podwórka

 • Entries from Chatbox 0

Personal Information

 • Imię
  Tobiasz
 • Wiek
  16
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  rzeźnia koni w Poznaniu

Recent Profile Visitors

395 profile views
 1. jestem na tak +aktywność +zawsze Cię pełno do pisania postów etc. +wiek
 2. 1. Akcja od 40sek, w szczególności proszę zwrócić uwagę na strzał w 1.04min. 2. Skąd @ Helik wiedział, że gracz CT jest centrycznie niżej za nim (1.42). 3. (2.16min) @ Helik zaczął strzelać w skrzynkę na a i dziwnym zbiegiem okoliczności w ułamku sekundy zza tej skrzyni ukazał się przeciwnik. 4. Sytuacja którą podał już w 1 odwołaniu @ hantaro . Gracza nadbiegającego z CT owszem, było słychać, ale jak wytłumaczyć strzał i kill przez ścianę (3.05min.) Moim zdaniem gracz nie należy do tych, którzy czerpią frajdę z czystej, dobrej gry. Jednak jego gra jest specyficzna i to prawda, że każdy może uważać inaczej. Swoje zdanie przedstawiłem, natomiast nie zamykam tematu, myślę, że dobrze by było, aby w tej sytuacji wypowiedział się ktoś z [email protected]
 3. Wzór: 1. Najlepszy z najlepszych: @ Kuba 2. Najlepszy ADMINISTRATOR miesiąca: @ Kuba 3. Najlepszy MODERATOR miesiąca: @ Scooby-Doo. 4. Najlepszy UBT miesiąca: @ hantaro 5. Najlepszy OPIEKUN SERWERA miesiąca: @ hantaro 6. Najlepszy ADMIN SERWERA miesiąca: @ hantaro 7. Najlepszy ADMIN TS3 miesiąca: 8. Najlepsza KOBIETA: @ wika 9. Najbardziej pomocny: @ Kuba 10. Szara myszka: 11. Najbardziej Bekowy: 12. Największy progres miesiąca zaliczył/a: 13. Największy regres miesiąca zaliczył/a: @ Miki 14. Największa maruda: @ Miki 15. Dusza towarzystwa: @ Wróbel 16. Bystrzak: @ hantaro 17. Najbardziej toksyczna osoba: 18. No-Lif: @ Kuba 19. Największy sztywniak: @ 20. BONUS: Najmądrzejsza osoba:
 4. oszczędnością i pracą ludzie się bogacą, szybkiego powrotu
 5. tak z dzikiem oczywiście z podwórka
 6. Witam w dzisiejszym poradniku wyjaśnię wam, jak poprawnie skosić trawę w waszym ogrodze. Więc zacznijmy od tego, że będziecie musieli w waszych mieszkaniach poszukac nożyczek (czym mniejsze tym lepsze bo dokładniej trawa zostanie skoszona). Następnie wybieracie się do ogrodu i dokładnie przycinacie trawę. Gdy już to zrobicie należy udać się do rodziców o wynagrodzenie finansowe za wykonaną pracę. Gdy dostaniecie od rodziców 20, 50zl to idziecie do sklepu, kupujecie paseofcarde (tylko pamiętajcie paseofcardy - nie cheesterfieldy czy lmy) i kod który na nim się znajdzie wysyłacie do @ Kuba . To wszystko w tym poradniku, dziękuję. Koście trawe.
 7. Magda Gessler wraca na dzielnie, super poradnik ide gotować <3
 8. Witam, wbrew pozorom nie trzeba bardzo się starać aby zostać głową naszego przepięknego kraju. Wystarczy tylko włączyć w telefonie aparat fotograficzny, zdjąć majty, zrobić kilka fotek swej pięknej urody (filmiki mile widziane), oraz wszystko to wysłać w wiadomości prywatnej do @ Jason Voorhees . Następnie Szefunio wybierze sobie osobę która przesłała najlepsze zdjęcia i ta zaś osóbka zostanie prezydentem, To wszystko w tym poradniku, powodzenia wszystkim w zostaniu prezydentem kraju.
×
×
 • Create New...