Masz konto? Rejestracja

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nietypowy problem

Nefarius

Potrzebuje pomocy. Otóż mam problem z mikrofonem. Gdy go używam w grze to mówię i słychać mnie normalnie, jednak jak przestane mówić to mam 2 sekundowego laga. Tak mam tylko w cs 1.6 na steam. Na non steamie działa normalnie, w innych grach też. Komputer mam dobry więc to nie jego wina. Szukałem w internecie jakiegoś rozwiązania, ale nikt nie ma/miał tego problemu co ja.

EDIT*:
Żaden ze sposobów zaproponowanych przez Ney nie zadziałał Undecided
EDIT2*: Problem rozwiazany, naprawilem sobie sam. Mozna zamknac
[Obrazek: ALvo3o2.gif]

Ney

• Skan plików lokalnych
  • Restart configu
  • Ewentualne czyszczenie kompa ccleancerem, to na wszystko pomaga
  • Reinstall cs'a, bez ściągania ustawień z chmury
[Obrazek: To9JDcz.png]

Nerwy Stres.

Kolega miał taki problem
i czasem się tak dzieje że na chwilę laguje , nie pomogę ci bo nie wiem ;/
[Obrazek: Jf8yJ6X.png]
Witaj , jesli potrzebujesz  z serwerem pomocy i nie nalezysz dla naszej sieci , to pomoge za drobna oplata.

Ney

Naprawiałeś rejestr?
[Obrazek: To9JDcz.png]

Nerwy Stres.

Wie ktoś coś , jak pomóc koledze ??
PS odświeżam.
[Obrazek: Jf8yJ6X.png]
Witaj , jesli potrzebujesz  z serwerem pomocy i nie nalezysz dla naszej sieci , to pomoge za drobna oplata.

Nefarius

Odświeżam Undecided
[Obrazek: ALvo3o2.gif]

cLouxXx

[Obrazek: rAyzvNp.png]
Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją raportuj ten post, a Moderator rozpatrzy go ponownie
                                                                                               [Obrazek: VdERdgY.gif]

Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

LakeStrike.pl powstało w 2015r. To potężnie rozwijająca się sieć serwerów cs, która została stworzona przez graczy, dla graczy. Posiadamy wyjątkowe serwery, na których administracja dokłada codziennie wiele starań, aby wszystko działało bez przeszkód. Wszystkich serdecznie zapraszamy na nasze serwery CS 1.6. Pozdrawiamy, ekipa LakeStrike.pl.

Linki

Menu