Masz konto? Rejestracja

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z svipem na jb..

blacky

elondero. kupilem sobie svipa na jb no i mialem 1 runde a po tej 1 rundzie mi znikl i nie mam az do dzisiaj. prosze o pomoc Sad
                                                          [Obrazek: RXmdU1r.png]

Nerwy Stres.

Na co został przypisany SVip ?
(Hasło,IP,Steam ID) ?
[Obrazek: Jf8yJ6X.png]
Witaj , jesli potrzebujesz  z serwerem pomocy i nie nalezysz dla naszej sieci , to pomoge za drobna oplata.

blacky

na haslo Shy

Nerwy Stres.

Czy hasło jest dobrze wpisywane w konsole ?
Witaj , jesli potrzebujesz  z serwerem pomocy i nie nalezysz dla naszej sieci , to pomoge za drobna oplata.

blacky

tak Tongue

Nerwy Stres.

Pamiętaj, że nie wopno zmieniać nazwy w grze, bo nie będzie działać Svip
Czy zmieniłeś nazwę w grze ?

blacky

nic nie robilem poprostu kupilem svipa tak jak wczesniej na haslo i na ten sam nick i mialem 1 runde svipa a po tej 1 rundzie mi znikl od tak

nie zmienialem Smile

Nerwy Stres.

To nie możliwe.
Pierwszy raz z takim czymś się spotykam..
Napiszę do @ czarodziej'a

blacky

Dziekuję bardzo. Ale naprawde nie wiem co sie stalo, wchodze na serwer wszystko miodzio i to byl wlasnie ten moment gdzie forum nie dzialalo a ja wtedy kupilem super vipa. I kupilem i mialem go 1 runde a na nastepnej rundzie juz go nie mialem, wiec lipa Tongue dziekuje za pomoc

cLouxXx

[Obrazek: rAyzvNp.png]
Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją raportuj ten post, a Moderator rozpatrzy go ponownie
                                                                                               [Obrazek: VdERdgY.gif]

Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

O nas

LakeStrike.pl powstało w 2015r. To potężnie rozwijająca się sieć serwerów cs, która została stworzona przez graczy, dla graczy. Posiadamy wyjątkowe serwery, na których administracja dokłada codziennie wiele starań, aby wszystko działało bez przeszkód. Wszystkich serdecznie zapraszamy na nasze serwery CS 1.6. Pozdrawiamy, ekipa LakeStrike.pl.

Linki

Menu