Masz konto? Rejestracja

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ub :v

FRCHU

1. Nick: M1STYFIK4CJA.
2. Twoje IP lub Steam ID: STEAM_0:1:121234095
3. Serwer: DD2 
4. Powód bana: nie masz juz uprawnien
5. Nick admina: Nie wiem
6. Data i godzina: Teraz 
7. Mapa na której dostałeś/aś bana: dd2
8. Link do SS [SS spakowane ZIP\RAR, wrzucone na darmowy hosting zippyshare.com]: Nie dostałem, szkoda a bym kupił ub Sad

masa

HM Dałeś ban za nic pod tytułem "wypier*alaj" dodam że to było 10 min po tym jak już nerwy napisał że prawa odebrane
tu sa ss https://zapodaj.net/7f5c386872b03.png.html

FRCHU

Uprawnienia do admina sa zabierane po zmianie mapy więc nie rozumiem o co znów do mnie pijesz jeżeli nawet nie wiedziałem że jakaś skarga czy coś jest na forum.
A co do bana dostał go bo uważałem że wszedł na aktywnym.
A Ty czym sie kierowales dając mi takiego bana z takim powodem?
Bo to że nie ogarniasz za bardzo admina no to tutaj to właśnie widać, przydal by się testy na amx każdemu adminowi Wink

Mary Jane

Ban minął /zamykam
[Obrazek: 33utmix.jpg]

Nerwy Stres.

[Obrazek: unban.png]
Witaj Graczu.

Zostałeś odbanowany. Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry!

Pozdrawiamy,

Administracja LakeStrike.PL
[Obrazek: Jf8yJ6X.png]
Witaj , jesli potrzebujesz  z serwerem pomocy i nie nalezysz dla naszej sieci , to pomoge za drobna oplata.
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

LakeStrike.pl powstało w 2015r. To potężnie rozwijająca się sieć serwerów cs, która została stworzona przez graczy, dla graczy. Posiadamy wyjątkowe serwery, na których administracja dokłada codziennie wiele starań, aby wszystko działało bez przeszkód. Wszystkich serdecznie zapraszamy na nasze serwery CS 1.6. Pozdrawiamy, ekipa LakeStrike.pl.

Linki

Menu