Masz konto? Rejestracja

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blacky

WIN

Nick:Blacky
Godzina Oraz data zdarzenia:18:00 2017-11-03
Steamid/Ip Gracza/Admina: STEAM_1:0:493980485
Krótki Opis sytuacji:Wchodze na server i blacky przeklina wyzywa graczy pisze wulgarne tresci na chacie 
Czy był jakiś Admin na serwerze?(Jeżeli tak to jaki):Xito blacky
Jaką kare twoim zdaniem ma dostać ten Gracz/Admin:odebranie admina lub ban 
ŚwiadkowieBig Grinrops ,Saga xito, Akrapovic
Dowody(jeżeli Masz ss'y krótki filmik)- nie mam ale mozna na hltv zobaczyc z mapy jail_Minecraft_v3 

blacky

wchodzisz na serwa i wyzywam ta? xDD powiedzialem chyba z 2 przeklenstwa na ziomka ktory mnie zwyzywal bo nie moglem sie opanowac a po 2 niech swiadkowie sie wypowiedza Shy a akarpovic mnie sprowokowal Big Grin no wiem wiem nie powinienem licze sie z tym ze strace admina po 2 ostrzezeniu no ale jak takie dziecko zaczyna wyzywac admina no to co ja mialem zrobic? wm moglem go zbanowac ale jestem idiotą i zaczalem go wyzywac :x dziekuje za fajne chwile z tym adminem..
                                                          [Obrazek: RXmdU1r.png]

KamczU

Powiem Ci tyle. Przez mikro wyglądasz mi na jakieś 9/10 lat. @ blacky powiedział do typa, żeby zamknął mor*e czy czy coś, bo sam miał około tyle lat co ty i wnerwiał graczy. I w związku z tym zgłaszasz admina, że powiedział takie słowa?  Zachowałeś się tak, jakby ktoś do Ciebie powiedział, że jesteś głupi, a ty poskarżyłbyś  się mamie.

krycha:D

Blacky ma czasami takie odpały ale to nie powód żeby go zgłaszać. Trudno że to powiedział ale poczuł się obrażony i ja też bym coś tamtemu ziomkowi powiedział.

[Obrazek: rAyzvNp.png]
Jeżeli nie zgadzasz się z decyzją raportuj ten post, a Moderator rozpatrzy go ponownie
[Obrazek: srnbWTx.png]
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

O nas

LakeStrike.pl powstało w 2015r. To potężnie rozwijająca się sieć serwerów cs, która została stworzona przez graczy, dla graczy. Posiadamy wyjątkowe serwery, na których administracja dokłada codziennie wiele starań, aby wszystko działało bez przeszkód. Wszystkich serdecznie zapraszamy na nasze serwery CS 1.6. Pozdrawiamy, ekipa LakeStrike.pl.

Linki

Menu