Masz konto? Rejestracja

Wątek zamknięty 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie na adm BF4

Brodix PL

Nick: Bodix PL
Znajomość AMXX ( 1-10 ): Dobre 8
Staż w cs: około 10 lat
Staż na serwerze: około 15h
Dlaczego ty miałbyś być adminem: Dlatego że jak widze na tym serwerze Bf4 adminow jest bardzo malo aktywnych a wręcz wcale jak gram na serwerze a jest dużo osób do odstrzału z cheatami różnego typu oraz jeżeli ktoś łamie zasadę regulaminu upominam Exclamation
Doświadczenie w byciu adminem: spore takie 8/10
Steam: NON STEAM w styczniu steam
Kontakt: GG
Składka: TAK

Proszę o pozytywne rozpatrzenie tego podania Big Grin

krycha:D

Jestem na tak
+ składka
+ amx
+ wiek
Na serwerze przydadzą się adminiExclamation
[Obrazek: srnbWTx.png]

blacky

Jestem na tak
powody up :v
                                                          [Obrazek: RXmdU1r.png]

TomPL

Też jestem na tak ! powodziki UP xd
[Obrazek: BsbqTDX.png]

Nerwy Stres.

[Obrazek: przyjete2.png]
Witaj!

Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, skontaktuj się z Opiekunem Serwera lub Właścicielem Serwera w celu dopełnienia formalności.
Pozdrawiamy,

Administracja LakeStrike.PL
[Obrazek: Jf8yJ6X.png]
Witaj , jesli potrzebujesz  z serwerem pomocy i nie nalezysz dla naszej sieci , to pomoge za drobna oplata.
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

LakeStrike.pl powstało w 2015r. To potężnie rozwijająca się sieć serwerów cs, która została stworzona przez graczy, dla graczy. Posiadamy wyjątkowe serwery, na których administracja dokłada codziennie wiele starań, aby wszystko działało bez przeszkód. Wszystkich serdecznie zapraszamy na nasze serwery CS 1.6. Pozdrawiamy, ekipa LakeStrike.pl.

Linki

Menu