Jump to content

Zostań donatorem

Wyróżnij się na forum i wspomóż sieć!

Zostań Promotorem

Wypromuj naszą sieć i zostań naszym partnerem!

Reaktywacja Szablonu

Dziękujemy ARISovsky za stworzenie projektu i PawelCode za wdrożenie. Zapraszamy do oceny oraz do zgłaszania wszelkich błędów lub propozycji.

Zgłoś błąd

Rekrutacja

Rekrutacja na poszczególne grupy trwa!

Zobacz temat

Oddaj głos na nasze serwery

Zapraszamy do głosowania na nasze serwery Lakestrike!

Zagłosuj!

Partnerzy

download counter strike 1.6 setup
CodeCode

Temat rozwiązany. Reaktywacja na nowym ip hostingu?

Recommended Posts

Technik

Witam jeśli jeszcze jesteście z nami oczekuje odpowiedzi.

Niestety wynikły problemy z atakimi po których hosting zablokował serwer potem zaczął się główny problem z działaniem serwera dedykowanego co do tej pory w trakcie jest naprawy która od 11dni nie jest naprawiona przez hosting, bo im się pewnie nie chce.

Takie pytanie mam do was, bo serwer mam gotowy na innym hostingu ale zapis z marca jeszcze jak jabol był i dymson podpiąć tylko amxbans sklep i wszystko hulla to jak ? Duża aktywność pod tematem udostępniam ip zaczynamy od nowa już bez problemów i lecimy z aktualizacjami następnymi serwera. Wszystko zostawiam wam do decyzji i od razu odpalam reklamę po 10 lipca. Jest to okres wakacyjny może coś się uda ale bez aktywności was mi się nie uda.

Dziękuje za każdą aktywność.

• Like 1
  • Właściciel
Właściciel

Oczywiście, żeby wrócił! 

• Superka 1
Technik

@ tAIyWo7.gif Papieszu @ mrowinsky @ moon @ puchaty03 @ pjoooo  @ kvmilkv @ judi74         ip: 51.38.148.2:27015 

Żadnych zmian właścicieli, po resecie topki. Osoby które zakupiły przy problemach vipa będę mieli spowrotem do tego przedłużonego o 2 miesiące.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Kilka słów o nas

Lakestrike powstało w 2014 roku i cieszy się ogromną popularnością. Jesteśmy tu dla was abyście czerpali radość i satysfakcję z grania na naszych serwerach.

Dołącz do naszej społeczności

Facebook Grupa Steam
  • Create New...