Jump to content

Zostań donatorem

Wyróżnij się na forum i wspomóż sieć!

Głosuj na nasze serwery

Pomóż nam stać się lepszym

Sign in to follow this  
MrKokaina

Użytkownik odbanowany Odwołanie od bana MrKokaina

Recommended Posts

Twój nick:MrKokaina

Nick admina banującego:Gt1T

Data/Mapa:De_dust2 18:10

SteamID: STEAM_1 : 0 : 536373158                          

Opis sytuacji: No według pana Gt1T miałem wallhacka oczywiście jest to nie prawda i nigdy nie dopuściłbym się takich czynów

Wycinek z konsoli:Banned Nickname : MrKokaina 
[AMXBans] Reason : ' wallhack/od bana odwolaj sie na forum lakestrike.pl ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.lakestrike.pl 
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_1 : 0 : 536373158

Dodatkowo możesz podać link do swojego bana z naszego sourcebans'a ->http://szak123.mybans.eu/ban_list.php

To tak , zaczynamy runde jestes ct ja w tt jestem kolo bram przed wejsciem na longa kucam i ide (na kucaka) nie miales prawa mnie slyszec po chwili wylatujesz za sciany i walisz do mnie
full auto z pistoletu chodzi ja mialem aka nie wiem skad wiedziales ze tam jestem bylo wiele takich sytuacji wiec wszedłem na specta i zaczynam sie oglądac 
po chwili wchodzisz na longa patrzysz na brame (na tą szparke) i za chwile wychodzi gracz nie wiem jak to opisac ale wylądało to tak ze dokładnie wiedziales ze zaraz wybiegnie pod twój celownik
jak dla mnie nie masz un bana ponieważ widziałem wszystko dokładnie a banów tak o nie daje wiem co widziałem po prostu 

Pozdrawiam serdecznie !!!

@ Gt1t  tak jakby gram z kolegą na ts'ie a jako iz nie jest zablokowane patrzenie na graczy z przeciwnej druzyny ma prawo powiedziec mi gdzie kto jest wiec stąd wiedziałem gdzie jestes

12 minut temu, MrKokaina napisał:

@ Gt1t  tak jakby gram z kolegą na ts'ie a jako iz nie jest zablokowane patrzenie na graczy z przeciwnej druzyny ma prawo powiedziec mi gdzie kto jest wiec stąd wiedziałem gdzie jestes

Potwierdzam

@ Jason Voorhees  Myślę, że wyjaśnione po rozmowie z graczami jeden drugiemu dawał info siedząc na ts3.
Można odbanować. 

Pozdrawiam

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...