Jump to content

Zostań donatorem

Wyróżnij się na forum i wspomóż sieć!

Głosuj na nasze serwery

Pomóż nam stać się lepszym

Sign in to follow this  
Wróbel

Propozycja odrzucona.  [Przyłączenie do sieci] - Podanie

Recommended Posts

Aktualny MOD?: DD2 -> 3MAPS (zmiana trybu) (jeszcze nie zmieniałem konfiguracji , zrobię to jutro)
Ilość slotów:16
Link do GT:https://www.gametracker.com/server_info/91.224.117.119:27015/ (pomyliłem grę :/ )
Reklama na serwerze jest?: W planach (kupno dziś bądź jutro)
Lokalizacja serwera: Polska 
Hosting: 1s1k.pl
Wiek właściciela:24
Kontakt  (GG bądź Steam): Podam do mnie: Steam: Bruh7323 , GG:67250382

EDIT: Serwer stoi pusty ze względu na brak dostatecznej reklamy , którą kupimy jutro

•  

5 minut temu, Jason Voorhees napisał:

Jestem na nie. 

-serwer stoi pusty

-wiek właściciela 

-brak reklamy. 

Nie rozkręcamy już komuś serwera. 

Reklamę kupimy sami , płatności itp sprawy uregulujemy samodzielnie.. Nie mamy forum , więc rozważaliśmy decyzję przyłączenia do istniejących sieci , padło na was :)

Wiem , że nie powinienem się wypowiadać , ale naprawdę chcemy wspomóc forum , ponadto chętnię będę służyć pomocą dla jego użytkowników , a w najbliższym czasie finansowo (gdyż zdaję sobie sprawę z kosztów utrzymania)

Decyzja należy do Właścicielów , ja próbuję się bronić

2 minuty temu, Bruh napisał:

Reklamę kupimy sami , płatności itp sprawy uregulujemy samodzielnie.. Nie mamy forum , więc rozważaliśmy decyzję przyłączenia do istniejących sieci , padło na was :)

Wiem , że nie powinienem się wypowiadać , ale naprawdę chcemy wspomóc forum , ponadto chętnię będę służyć pomocą dla jego użytkowników , a w najbliższym czasie finansowo (gdyż zdaję sobie sprawę z kosztów utrzymania)

Decyzja należy do Właścicielów , ja próbuję się bronić

Ja już wyraziłem swoją wypowiedź. 

Mieliśmy tu już jedną osobę, która była chyba w waszym wieku i nie sprawdziła się przyszla ta osoba, tylko ludzi podkrasc i po wyzywać moich ludzi i się z nami pożegnał. 

1 minutę temu, Jason Voorhees napisał:

Ja już wyraziłem swoją wypowiedź. 

Mieliśmy tu już jedną osobę, która była chyba w waszym wieku i nie sprawdziła się przyszla ta osoba, tylko ludzi podkrasc i po wyzywać moich ludzi i się z nami pożegnał. 

Nie nie nieee , nie należymy do takich ludzi.. Sam spotkałem się z "olaniem" mnie , na forum którego adresu nie podam , gdzie miałem 5 dni aktywności (13h dziennie) , 2k wpisów na SB (zgodnie z regulaminem) i ponad 200 postów oraz 6p reputacji , kiedy chciałem aspirować na wyższą rangę spotkałem się z brutalną odmową... Poza tym stworzyłem serwer od zera , 4 dni siedziałem nad pluginami , skinami itp.. Chcę po prostu aby ten serwer miał jakieś możliwości i graczy , nic więcej.. Wszystko co potrzebne do jego utrzymania załatwię. Jestem uczciwym , szanującym się człowiekiem. Nie zamierzam nikomu podkradać ludzi , chcę pomóc w tworzeniu , a nie burzyć nową (choć sam nie wiem) sieć

2 minuty temu, Wujo lubi lody napisał:

Ja jestem na minimalne tak. Jeżeli odwalicie, jak poprzednik, to obiecuję, że na żadnym forum miejsca nie znajdziecie. On również stoi bez sieci :).

+hosting

+reklama ma być.

Załatwione , jeszcze dziś wykupuje MB i GB , mam nadzieję że to zaplusuje :)

17 minut temu, Wujo lubi lody napisał:

Ja jestem na minimalne tak. Jeżeli odwalicie, jak poprzednik, to obiecuję, że na żadnym forum miejsca nie znajdziecie. On również stoi bez sieci :).

+hosting

+reklama ma być.

Hosting mamy na 1s1k , jak już wspomniałem wyżej :)
Reklama została wykupiona , na chwilę obecną za 30 zł , ale mogę wpłacić więcej :D

9 godzin temu, ZetKA napisał:

Żeby zakończyć całą tą spekulacje shitu jestem za ALE na naszych zasadach. Tzn. @ Jason Voorhees  oraz @ Setha [URLOP] dostają całkowity dostęp do serwera zważywszy na to, że jest on pusty i bez reklamy. Proponowałbym również okres 2tyg na jakiekolwiek rozkręcenie serwera inaczej out.

Tak samo proponowałbym rozmowę na TS3 odnośnie przegadania tego wszystkiego a nie wylewania żali w odpowiedziach.

Elo benc 

Jestem za , ale nie na TSie , mogę Dc bądź ewentualnie kontakt telefoniczny , gdyż mam zajęty dzień i NIE BĘDZIE mnie w domu , a wybaczcie , za TSa na telefon płacić nie zamierzam :P
Oczywiście że znam zasady , odpowiedni ludzie dostaną pełny dostęp do serwera , reklama jest wykupiona , hosting mamy , tylko czekać ^^

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...