Jump to content

Zostań donatorem

Wyróżnij się na forum i wspomóż sieć!

Głosuj na nasze serwery

Pomóż nam stać się lepszym

Sign in to follow this  
`Slodka Cpunka

Temat zamknięty Wywiad ze Scooby-Doo.

Recommended Posts

Dzisiejszym gościem w wywiadzie będzie @ Scooby-Doo.
Kolorkiem różowym zaznaczone są wypowiedzi redaktora, zaś niebieskim wypowiedź gościa w wywiadzie.

No to zaczynamy od początku. Prosiłabym Cię, abyś się przedstawił, powiedział jak masz na imię, ile masz lat oraz skąd jesteś.

Witam, wszystkich tutaj zgromadzonych. To tak, mam na imię Mikołaj mam prawie 16 lat i pochodzę z miejscowości Złotów.

Dobrze Mikołaju, czy masz może jakieś zwierzaki?

Tak, mam zwierzaki, a konkretnie to: Świnkę morską, Rybki, Psa - owczarka niemieckiego i psa - cocker spaniel. I to by było chyba na tyle ze zwierząt. 

Oo, to naprawdę spora liczba zwierząt - zwierzątka Mikołaja znajdziecie na samym dole - Skoro masz zwierzątka to teraz zapytam się, czy masz jakieś zainteresowania?

Interesuję się piłką nożną, czasami coś pogram w siatkówkę i jak przystało na młodzieńca często gram w CS 1.6

To całkiem super, że jeszcze pójdziesz w coś pograć na świeżym powietrzu, a nie, że siedzisz ciągle przed komputerem. Grasz może w jakiejś drużynie piłki nożnej? Czy może zamiast grać to wolisz bardziej oglądać jakieś mecze w telewizji i dopingować ulubioną drużynę?

Grałem nie dawno w klubie "*** ****** *******". Lecz zrezygnowałem z powodu dojeżdżania z miasta do wsi, oraz problemy z piętą Achillesa. Jeśli chodzi o oglądanie meczów w telewizji to jak najbardziej oglądam.

To super, że rozwijałeś to, co lubisz i przykro mi, że nie jesteś w stanie rozwijać tego dalej. Wracając do mojego pierwszego pytania, tzn. przedstawienia się, zapytałam się Ciebie o wiek. W wieku szesnastu lat powinieneś być już raczej w szkole średniej, mogę zapytać na jaki kierunek się udałeś?

Wybrałem kierunek logistyk. Dlatego, że jest to bardzo łatwa praca, która bedzię polegała na wysyłaniu kurierów itp. Kierunek poleciła mi siostra.

Całkiem interesujące zajęcie. Wspomniałeś o siostrze, masz może jeszcze jakieś rodzenstwo?

Nie, mam tylko straszą siostrę Emilkę.

Dobrze, rozumiem. Skoro już troszkę o Tobie wiemy, przejdziemy na pytania dotyczące Twojej osoby na forum. Zacznijmy od najprostszego - jak trafileś na tą sieć?

Na sieć trafiłem bardzo spontanicznie. Był Lipiec 2019, grałem na jakimś serwerze dd2, aż nagle jakiś admin na chacie @@ zareklamował forum, więc stwierdziłem, że fakmoe by było trochę wyjść do ludzi. Minął już ponad rok <3

Ojejku, to naprawdę dlugi czas. Cieszę się, że ta sieć tak Ci się spodobała. A skąd pomysł na nick Scooby-Doo?

Pomysł na nick wynikł z tego, że w wieku 8-10 lat byłem wielkim fanem tej bajki, która nauczyła mnie, że prawdziwymi potworami są ludzie.

No niestety, ale życie nie jest i nigdy nie będzie kolorowe, więc coś w tym musi być, że prawdziwymi potworami są ludzie. A wracając do pytań związanych z forum.. Jaka była Twoja pierwsza ranga, jaką zdobyłeś na forum?

Dobrze nie pamiętam bo było to rok temu, ale chyba moderator lub redaktor.

Czyli dość dlugo pełnisz tu jakąś rolę. Dlaczego chciałeś wstąpić do redakcji oraz moderacji forum?

Do redakcji chciałem przystąpić dlatego, że nie było ani jednego redaktora. Moderatorem dlatego, że chciałem pomóc administracji, która była w dość opłakanym stanie pod dowodzeniem Czarodzieja.

Niestety jestem zbyt krótko, aby wiedzieć kim jest Czarodziej, jednakże to super, że jesteś taką pomocną osobą i tak bardzo zaangażowaną w życie forum. Czy bycie redaktorem i moderatorem sprawia Ci czasem jakiś problem? Na przykład brak czasu.

Nie, nie sprawia mi to żadnego problemu. 

Rozumiem, a jak oceniasz atmosferę na sieci, użytkowników i administrację.

Atmosferę oceniam bardzo dobrze, w dodatku, że jest lato. Użytkowników dobrze, lecz jest jeden strażnik @ Miki , który cały czas wchodzi w jakieś głupie kłótnie i konflikty. Administrację oceniam Cudownie jesteśmy bardzo zgrani, nie ma żadnych konfliktów i innych.

Haha, rozumiem. Czy oprócz Mikiego jest jeszcze jakiś użytkownik, który, że tak powiem Ci podpadł?

Nie, wszystkich innych jak i Mikiego bardzo szanuję bo to oni tworzą lakestrike.pl

Dobrze, myślę, że to na tyle. Chciałbyś jeszcze kogoś pozdrowić na koniec?

Tak, chciałbym pozdrowić Panią szefową/prowadząca. 
Mojego ojca @ Kuba
Mojego brata @ hantaro
Mamę i tatę. 

Zwierzaki Mikołaja:

Niko

spacer.png

Barbara

spacer.png

Rózia

spacer.png

Rybki:

spacer.png

Nominuję jeszcze @ hantaro

• Like It 1
  • Superka 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...