Jump to content

Zostań donatorem

Wyróżnij się na forum i wspomóż sieć!

Głosuj na nasze serwery

Pomóż nam stać się lepszym

Sign in to follow this  
LANNEXIE

Temat zamknięty Prośba o zajęcie się sprawą raz jeszcze - Ban Helik

Recommended Posts

Cześć, witam.

Zaczynając moje wywody może się przedstawię. Jestem aktualnie Opiekunem UBT na sieci DeagleShot - nick Amy Winehouse (jeśli uznajecie takie wzmianki za reklamę to niech moderator to zamaże, chcę po prostu pisać otwarcie, byście mogli wszystko zweryfikować). Gram na uważam wysokim poziomie jak na gracza grającego stricte casual (mowa tutaj o CSGO). Na platformie faceit uzyskałem swego czasu 70 pozycję w kraju. Byście mogli to sobie zobrazować łatwo, przykładowo TaZ, Pasha są na tej platformie 300-400 w Polsce. Oczywiście przyznaję Wam rację, oni tej platformy dużo nie grają, ale bycie w najlepszej setce w kraju to nie lada wyczyn. Bardzo ciężko jest być top100 w jakimkolwiek państwie z taką wielką ilością osób grających w CSGO. Grałem z wieloma zawodnikami z profesjonalnej sceny, finaliści majorów to codzienność na takim poziomie. Kilka kwalifikacji do PPL Pro/PGS Pro (tak, to jest ta liga co streamuje izak, pago i tam gdzie grają Ci najlepsi z Polski), oferty dołączenia do teamów, kwalifikacje do turniejów. Zarabianie pieniędzy na grze. Czemu o tym piszę.. byście zyskali do mnie zaufanie, iż mam gigantyczne doświadczenie w tej grze. Grałem w 1.6 lat 10, w CS:Source także i teraz gram w GO. Za czasów 1.6 rozpisywałem demka na Blacklisted (hobbystycznie, tak jak to teraz robię na sieci DeagleShot). W 1.6 na dobrą sprawę nie gram, ale rozpisywanie demek, sprawdzanie screenów to jest to co lubię robić dodatkowo.

Przejdźmy do sedna sprawy.. Zbanowaliście gracza o nicku @ Helik , jego odwołanie: https://lakestrike.pl/topic/890-myszolap-polujacy-na-dzika-loche/

Rozumiem, że zdania są podzielone, tyle opinii ile osób, każdy może mieć własną. Natomiast banowanie gracza na forum, by nie mógł dalej się odwoływać? Dziwne.. No chyba, że siał zamęt, to zwracam honor, jednak jeśli dostał bana na forum tylko przez pryzmat tego odwołania.. meh.

Jedyną czasówkę jaką podał Pan z UBT (oczywiście z szacunkiem) to 2:57. Gość w enemy biegnie, tupie jak słoń, a gracz podejrzany na podstawie właśnie tych dźwięków patrzy w jego okolice przez ścianę. Faktycznie ta czasówka należałaby to czasówek typu weird gdyby gracz szedł na shifcie, a oskarżony by na niego mierzył. Ale czy na podstawie takich informacji o przeciwniku jakim są kroki ciężko jest takie coś zrobić? Czemu za taką czasówkę gracz dostaje bana? Przepraszam bardzo, ale każdy z Nas coś takiego robi i to codziennie. CT biegnie na pełnej galę, to nie problem jest oszacować jego pozycję.

Teraz krótko o zbanowanym. Gracz ten gra celowo pod bana. To znaczy.. specjalnie macha celownikiem, patrzy się na ściany.. taki pajac z niego. On Was prowokuje do tego, byście go ciągle banowali. Jak widać udało mu się. Ale musicie brać sprawę pod lupę z domniemaniem niewinności. Nie możecie od razu siadać do demka i powiedzieć "no ciekawe co ten cheater nam tutaj pokaże". Słuchajcie. Każde demko, które oglądacie to jest zwykły gracz. Do momentu gdzie nie będzie obvious akcji to jest to zwykły gracz. Takiego oglądamy. Rozpatrujemy sprawę pod wszystkimi kątami. Czy dana akcja jest możliwa do powtórzenia, czy jest możliwa do wykonania przez zwykłego gracza. Jeśli jest - czysto. Gracz oskarżony w czasówce 2:57 nawet nie jechał centralnie po modelu, a gość w przeciwnej tupał jak słoń. Jak najbardziej można coś takiego zrobić, każdy z Nas jest do tego zdolny - błahostka przecież. 

W odwołaniu Helika Pan z UBT zamieścił odwołanie z innej sieci. Zatem chyba nie dostanę bana jeśli przytoczę moje rozpiski na tego gracza na naszej sieci. Zaznaczę raz jeszcze. Nie znam się z tym graczem ani prywatnie, ani internetowo. Po prostu wiem, że gracz gra czysto, a po prostu pajacuje.

Pierwsze odwołanie: https://deagleshot.eu/topic/19504-cheater-helik/?tab=comments#comment-197637

Drugie odwołanie: https://deagleshot.eu/topic/20019-symulator-skakania-po-glowie/

Bardzo się tam rozpisałem. Jako doświadczona osoba biorę naprawdę wiele, wiele, wiele, wiele możliwości. Sprawdzam każdą akcję z perspektywy nawet kilku graczy (co widać na przykład w pierwszym odwołaniu, gdzie zamieściłem kilka zdjęć na imgura).

Prosiłbym o przeanalizowanie tej sprawy raz jeszcze.

Pozdrawiam.

• Superka 1

1. Akcja od 40sek, w szczególności proszę zwrócić uwagę na strzał w 1.04min.

2. Skąd @ Helik wiedział, że gracz CT jest centrycznie niżej za nim (1.42).

3. (2.16min) @ Helik zaczął strzelać w skrzynkę na a i dziwnym zbiegiem okoliczności w ułamku sekundy zza tej skrzyni ukazał się przeciwnik.

4. Sytuacja którą podał już w 1 odwołaniu @ hantaro . Gracza nadbiegającego z CT owszem, było słychać, ale jak wytłumaczyć strzał i kill przez ścianę (3.05min.)

Moim zdaniem gracz nie należy do tych, którzy czerpią frajdę z czystej, dobrej gry. Jednak jego gra jest specyficzna i to prawda, że każdy może uważać inaczej.

Swoje zdanie przedstawiłem, natomiast nie zamykam tematu, myślę, że dobrze by było, aby w tej sytuacji wypowiedział się ktoś z [email protected]

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...