Jump to content

Zostań donatorem

Wyróżnij się na forum i wspomóż sieć!

Głosuj na nasze serwery

Pomóż nam stać się lepszym

Sign in to follow this  
Mauri

Temat zamknięty Skarga - Stażnik Miki

Recommended Posts

Nick na serwerze: ℓαzαиєѕтι¢ (¬‿¬)
Godzina, data zdarzenia: Ogólnie cały czas, ale skarga głównie tyczy godzin 17:30 w górę, dam demko niżej i wszystko.
Nick admina/gracza na którego chcesz złożyć skargę: Miki
Opis sytuacji: Ogólnie zauważyłem, że ten chłopczyk na zbyt wiele sobie pozwala. Wywyższa się, jakby był kimś ponad wszystkich. Testosteron mu skacze, co widać grając z nim na serwerze. Akcja z dzisiaj, wszedłem sobie na serwer, był oskarżony, @ LeFesteCieN oraz Famaster, nie było strażnika prowadzącego, ale to rozumiem, mało osób. Wszedłem jako 4 na serwer i po minucie zostałem przerzucony do CT, mimo iż chwilkę wcześniej napisałem, że nie mogę wbić teraz do CT. Upłynęło kilkanaście sekund i Miki przerzucił mnie do CT. Napisał, że jestem strażnikiem i mam obowiązek iść do CT, kiedy chwilę wcześniej napisałem, że nie idę, bo nie mogę. On, jakby był Właścicielem serwera stwierdził, że mam być w CT, a gdy mu odpowiadałem na say'u on cały czas nadużywał [email protected], sadził swoje głupie wiadomości, a nawet jakieś swoje dodatki w stylu "es" również pisał na [email protected] Nie wiem, za kogo się on uważa, ale nie będzie mi rozkazywał, skoro mamy taką samą rangę. Chętnie wszedłbym do CT, ale napisałem, że teraz nie mogę. Uważam, że oskarżony Strażnik powinien zostać pouczony, czy coś, ale to już nie zależy ode mnie. Nagminnie mnie prowokuje, nadużywa [email protected] i uważa się za kogoś ponad wszystkich, a gdy mu się buntuje cały czas wylewa swoje gorzkie żale. Powiedziałem mu, że napiszę na niego skargę, bo nie toleruję takiego zachowania, a on, pewny siebie chłopak odpowiedział mi, że i tak się z tego wszystkiego wybroni, no to ciekaw jestem Twoich gorących argumentów, skoro nawet poprawnie nie potrafisz się wysłowić, gdy próbujemy wejść w konwersację głosową na serwerze. Dodając do tego nadużywania [email protected], czemu nie mogłeś mi pisać nic na [email protected], bądź powiedzieć na interadminvoice, tylko zadowolony z siebie, wypisując jakieś swoje teksty wsadzasz je od razu na [email protected] Dorośnij, tyle Ci powiem.
Świadkowie/dowody: Na serwerze jak wspomniałem był @ LeFesteCieN oraz Famaster oraz demko - http://782576.hltv3.pukawka.pl/hltv-2007111740-jail_pixel_city-1594482000-1594483560.zip

• Like It 1
  • Superka 1

Potwierdzam że nadużywają [email protected]/@@ wypisując jakieś śmieszne wiadomości, i to nie jest pierwszy raz kiedy strażnicy nadużywają swoich permisji (nie mówię tutaj o @ Mauri bo jego kojarzę już z przed 2 lat? gdzie on wie na co może sobie pozwolić a na co nie, tego już nie można powiedzieć o innych strażnikach. 

Demko również z dzisiaj http://782576.hltv3.pukawka.pl/hltv-2007111806-jail_anka_v1-1594483560-1594484820.zip

• Like It 1
  • Superka 1

ja naduzywam [email protected]@ no chyba nie skoro to famaster pisze wiecej rzeczy na [email protected]@ sam on to przyzna wiec no nie wiem czy naduzywam.  ale chyba nie wspomniales skoro ze uzywasz sgs na zabawach itp chocaiz lefeste famaster cie upominaja itp. to ty to masz w dupie za przeproszeniem. bez przesady ale to ze napisalem dorsnij itp. zobacz demko zobaczymy czy dorosnij itp. ahah bez przesady ze powiem ze to leszcz ktory uzywa sgs itp. jest w sekunde na drugim kocnu mamy rozpedza sie jak kangur nie da sie prowadzic. psuje to rozgrywke taka prawda i jak tu sie nie wkurzyc. ja uwazam sie ponad wszystkim nie wiem nie wydaje mi sie pisze czy idziesz do ct czyli twoj nick ja akurat nie mogelm isc do ct bo w moim domu bylo wiercone itp idt. wiec ciebie prosilem zebys poszedl. to po co masz straznika skoro nie chcesz wgl wchodzic do ct itp. przypominam ci ze wczoraj jak ci sie buntowalem groziles i mowiles ze zobaczymy jak bede w ct . to co robiles dzis na serwerze to byla prowokacja ktora ci sie udala przeciwko mnie . decyzja administarcji to tyle ode mnie . 

• Haha 4

To ze na za dużo sobie pozwala to fakt. Te jego pisanie "ES" Też denerwuję, wczoraj mi tak pisał kilka razy bugując cele na mapie minecraft. Dużo osób nie ma z nim miłych wspomnień xD

1 minutę temu, Jacek0072 napisał:

To ze na za dużo sobie pozwala to fakt. Te jego pisanie "ES" Też denerwuję, wczoraj mi tak pisał kilka razy bugując cele na mapie minecraft. Dużo osób nie ma z nim miłych wspomnień xD

dlaczego ty sie wypowiadasz skardze skoro cie dzis nie bylo an serwerze po drugie nie bugowalem celi zadnej ale dobra xd

Jak mnie nie było jak byłem, krótko ale byłem zresztą tu nie chodzi tylko o sytuację z tego dnia. Dobra już ci nie odpowiadam bo spam tu będzie

@ Miki Udowodnij, daj jakieś demko, czy coś, a nie gadasz jakieś farmazony. Gdzie jest napisane w regulaminie, że nie można używać sgs - inną drogą zacznij odróżniać co jest co, bo widocznie sam nie wiesz, co piszesz. W regulaminie nie ma nic takiego, więc w tym momencie sam siebie pogrążyłeś nieznajomością regulaminu serwera jailbreak, niżej podsyłam link, abyś mógł sobie go dokładnie przeanalizować, a jeśli znajdziesz mi punkt, dotyczący zakazu wszelakich "legalnych wspomagaczy", których każdy może się nauczyć, tylko trzeba przede wszystkim chcieć. Proszę mi pokazać również moment, podesłać demko, jakiegokolwiek screena, w którym to ja zacząłem Cię prowokować i dopiero wtedy będziemy mogli sensownie porozmawiać. Wywyższasz się ponad wszystkich, a wchodząc w rozmowę nie potrafisz normalnie gadać, masz zbyt ubogi zasób słów, ale dużo nie mogę przecież wymagać od osoby Twojego rocznika. Nic nie mam do 13 latków, no ale Ty zachowujesz się tak, jakbyś 10 lat nie skończył, więc weź się zastanów nad swoim zachowaniem. Ja na jailach gram od bodajże 2016 roku i nie żeby to miało jakiekolwiek znaczenie, to jednak ogarniam ten mod bardzo dobrze, ale Ty jako Strażnik nawet regulaminu dobrze nie potrafisz przeczytać, więc o czym my tu mówimy. Sam siebie wkopałeś z ową kwestią regulaminu, jak i z innymi rzeczami, więc chociaż 3 razy pomyśl, zanim coś napiszesz tu, czy na serwerze, bo nie wiesz, jakie te słowa i czyny mogą mieć konsekwencje w przyszłości, to tyle ode mnie.

Link do regulaminu, który Ci obiecałem; 

• Like It 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...