Jump to content

Zostań donatorem

Wyróżnij się na forum i wspomóż sieć!

Głosuj na nasze serwery

Pomóż nam stać się lepszym

Sign in to follow this  
Wróbel

Podanie odrzucone. Wróblica na Redaktora?

Recommended Posts

Imię: Karol
Jak sobie wyobrażasz swoja przyszłą prace jako Redaktor?: Chcę pomóc dla @ Scooby-Doo. , a także dla Slodkiej Cpunki (wybacz nie taguję na telefonie bo nie mogę) 
Kontakt: forum, Messenger, GG, IG, telefon
Co przemawia za tym, żeby Cię przyjąć (prosimy o dłuższą wypowiedź): Byłem Moderatorem Działu, jednakże wolałbym rozwinąć się w kierunku pisarstwa. Czuję, że ten kierunek bardziej by mi odpowiadał, poza tym znany jestem z CzatBoxa gdzie wbiłem (zgodnie z regulaminem) powyżej 1.6k wpisów. Lubię rozmawiać, więc mogę prowadzić wywiady. Zagadki też mogę dawać, za zgodą Wyższej Administracji, jako powiew świeżości w dziale Redakcji. 
Szybkie strzały? Żaden problem. Wystarczy mi tylko odrobina wyobraźni i mogę ułożyć inny zestaw pytań (za zgodą innych Redaktorów/Administracji). Na memy też znajdę czas i postaram się znaleźć chwytliwe/śmieszne obrazki. Rozglądam się po forum, więc wiem, czego mogę się spodziewać. Spełniam prawie wszystkie wymagania (warny miałem na rangę a także jeden jedyny za nabijanie postów). 
Czego chcieć więcej? Na to pytanie odpowiedzcie sobie sami, a ja postaram sie na swoim stanowisku spełnić wszelkie wymagania forumowiczów. 
Jak długo jesteś z nami: Licząc od podania na przyjęcie serwera to już 2 miesiące :)) 
Posiadasz jakieś doświadczenie ? (gazetka,szkolna, blog): Inne forum, na którym się rozpisywałem :Pedź): 

19 minut temu, Miyuko_b. napisał:

na Nie. 

- 2 redaktorów, 

- dopiero co złożyłeś rezygnacje z innego stanowiska 

- z chatboxa widziałam, ze średnia ortografia 

Bo piszę z telefonu xdd, mniejsza, zegnam sie z siecią pzdr

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...