Jump to content

Zostań donatorem

Wyróżnij się na forum i wspomóż sieć!

Głosuj na nasze serwery

Pomóż nam stać się lepszym

Sign in to follow this  
`Slodka Cpunka

Temat zamknięty Konkurs - 31.07.2020

Recommended Posts

Posted (edited)

Witam! Z przyjemnością ogłaszam, że rusza konkurs na Discordzie!

Dnia 31.07.2020 o godzinie 18:00 wystartuje konkurs na Discordzie. Konkurs będzie polegał na wyzywaniu się pod bit. Mam na myśli, że zrobimy Tyralnie pod Freestyle. 

Jest to konkurs, w którym użytkownicy będą mogli się wyzywać na kanale głosowym bez ŻADNEJ KARY, a do tego zostaną nagrodzone. Na czas konkursu punkty z regulaminu związane z wyzwiskami zostaną zniesione.

Zwycięzców będziemy wybierać na podstawie opinii użytkowników. Zostana zrobiona ankieta, w której każda osoba będąca na discordzie, może oddać swój głos na uczestnika konkursu. Uczestnicy również mają prawo do głosu, jednakże zakazane jest oddawanie głosu na siebie samego. 

Do dnia 30.07.2020r. należy zgłosić swoją kandydaturę do mnie, bądź @ Scooby-Doo. *URLOP* .

Nagrody zaoferowane na forum zostały zatwierdzone przez @ #G6 *URLOP*
Miejsce:
1. Odznaczająca się ranga na discordzie "Król Tyralni", 7 dni rangi VIP na forum oraz 7 dni rangi VIP na wybranym serwerze!
2. Ranga VIP na forum - okres 5 dni, bądź 5 dni rangi VIP na wybranym serwerze.
3. Ranga VIP na forum - okres 3 dni, bądź 3 dni rangi VIP na wybranym serwerze.

->> Tutaj kliknij, aby dołączyć do Discorda! <<-

Konkurs wystartuje, gdy zainteresowanych osób, znajdzie się co najmniej 10.

Edited by `Slodka Cpunka
  • Superka 2
  • Piwerko 1

Jako, iż zgłosiła się do mnie bardzo mała liczba osób, konkurs się nie odbędzie. 

Będziemy kombinować , by discord się rozwijał i postaram się dodawać nowiutkie rzeczy. Możliwe, że w przyszłości odbędzie się podobny konkurs, gdy liczba zainteresowanych osiągnie minimalnie dziesięć osób.

Dziękuje wszystkim zgłoszonym za wykazanie chęci w udziale i widzimy się wkrótce!

`Slodka Cpunka

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...